Geen categorie

RICARDO DARSAN DE DERDE DIVISIE IN MET FC SKILLZ U23

Trainer Ricardo Darsan zal aankomend seizoen een nieuwe rol krijgen binnen FC Skillz. Ricardo gaat als trainer van FC Skillz U23, die dit seizoen in de promotiepoule van de hoofdklasse speelde, de 3e divisie in. Ricardo zal tevens aanblijven hoofd Keeperstraining en zal hij ook onze bovenbouw teams (U18 t/m U13) coรถrdineren. Voor deze nieuwe uitdaging levert Darsan uren in bij ADO Den Haag en gaat vol vertrouwen met een ijzersterk team van start die nauw zal samenwerken met het eerste elftal van WV Kranenburg onder leiding van Vita Lorente. Een mooie kans voor onze spelers om ervaring op te doen met de senioren in de 2e klasse .

Behalve de spelers van dit seizoen hebben we wat nieuwe gezichten toegevoegd aan de U23 selectie. Skillz trainers Twan Schreiner, Vasco Narain, Jorich Curiel en Ryan van Deutekom zullen als speler de selectie versterken en het voorbeeld geven aan de spelers van hun eigen teams bij FC Skillz. Meer transfernieuws over de U23 volgt in de komende periode.

Back to top button